Ankara evden eve nakliyat

Site adı : www.elvannakliyat.com.tr

Site başlığı : Ankara evden eve nakliyat

Firma Sloganı : Güven taşıyoruz

Firmanin ismi : Elvan Nakliyat

Firma Kuruluş yılı : 2000

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Kasım 2012

Site ile alakalı Tanıtım mesajı : Ankara'da evden eve nakliyat firması arıyor iseniz, Elvan Nakliyat firmasıyla görüşmenizi tavsiye ediyoruz. 2000 yılından bu yana sektöründe faaliyetlerini büyük bir başarıyla sürdüren firma, her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

Ankara evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için, hiç tereddüt dahi etmeden Ankara Elvan Nakliyat firmasıyla irtibat kurabilirsiniz.

Güven taşıyoruz sloganıyla faaliyet gösteren firma; evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, expertiz hizmeti, depo nakliyesi, şehirlerarası ve uluslararası nakliyat ile daha pek çok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Ankara nakliyat firması olan Elvan Nakliyat ile irtibat kurmak için, aşağıdaki iletişim kanallarına başvurabilirsiniz. Firma tarafından sunulan hizmetlerden memnun kaldığınız takdirde, Ankaralı dostlarınıza Elvan Nakliyat firmasını önermeyi unutmayınız.

Telefon Numarası: 0 312 260 85 42
GSM: 0 505 610 22 22
Adres: Topçu Mahallesi Şehit Ender Alper Sokak No:20/1 Etimesgut - Ankara

egetur kullanıcısının resmi

[B][URL="http://sehirlerarasinakliyat.net.tr"]Şehirler arası nakliyat[/URL][/B] eskiden oldukça meşakkatli ve kişilere hatta tüm ev halkı kadar akrabalara kadar uzanan riskli bir süreçti. Hele hele asansörsüz ve yüksek katlı bir bir binadan binaya taşınmak. Gün geçtikçe gelişen şartlar ile kendiliğinden bir sektör haline gelen taşımacılık sektörü bu ihtiyacı gidermek ve belli bedeller karşılığında sizin yerinize tüm evinizi taşımaktadır.

Evden eve taşımacılık büyük bir ihtiyacı karşılarken büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip olmuş ve bu sektör gelişerek büyük bir ihtiyaca çözüm bulmuştur. Bu sektör içindede kişilerin talepleri doğrultusunda gelişme göstermektedir. Evden eve nakliye hizmetlerimiz içinde elinizi suya sabuna sürmeden, sistemli bir şekilde büyük bir itina ile toparlanıp ambalajlanarak, eşyalarınız kendi eşyalarımız gibi özenle yerleştirilip gitmesi gereken yere ulaştırılıp, yeniden yerleştirilmek sureti ile işlemimiz bitirilmektedir. Evden eve nakliye işlerimizde en önem verdiğimiz %100 müşteri memnuniyeti, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı içindeyiz. Misyonumuzdan taviz vermemektedir. Her geçen günde hizmet kalitemizi olumlu olarak yenilemekteyiz.

Bu misyonumuzla taşınma gerekçeniz her ne olursa olsun yaşam alanınızı değiştirirken, aracılık yapan nakliye firmamız, sıfır risk, temiz kısa sürede ve tecrübeli ve uzman kadromuzla gönül rahatlığı içinde hizmet verirken tecrübemizi de konuşturmaktayız.

Evden eve taşıma yapılmadan önce eksperimiz tarafından eski ve yeni mekanınız arasındaki mesafe, kat sayısı, taşınacak eşyaların değeri,nasıl bir araç kullanılacağı, kaç personel ile taşıma yapılacağının analizi yapıldıktan sonra, çözüm odaklı olarak yapılan sözleşme ile belirlenen gün ve saatte nakliye işleminiz gerçekleştirilmektedir.

[b]444 9 069[/b]
http://sehirlerarasinakliyat.net.tr